Zasíláme i na Slovensko

7 nejčastějších novoročních předsevzetí aneb Letos už to konečně klapne

 

Nový rok.. Pro někoho jen nové zvykání si a zapamatování si ,,nového čísla“, pro někoho možnost ,,nového začátku“. Proto přichází spolu s Novým rokem i předem promyšlená novoroční předsevzetí, která si kladl na srdce snad každý z nás. Omezím čas strávený na sociálních sítích, už konečně zhubnu, koupím si permanentku do fitness a konečně tam budu pravidelně chodit.. Jen malý výčet předsevzetí, které si dávají tisíce lidí po celém světě. Jak jste na tom vy? Stále doufáte nebo jste se stali již realisty a novoroční předsevzetí s radostí ,,přenecháte“ ostatním? :)

Dnes se mrkneme s lehkou nadsázkou na zoubek na nejčastější předsevzetí..

 

 

1. ZHUBNU

Kdo neměl ani jednou seznamu tuto ,,položku“, ať hodí kamenem. Není divu. Po vánočním obžerství plném kila bramborové salátu, desítek cukrovíčka a nespočet ,,kuřízků“ se tato varianta přání řadí na první pozici :)

Mějte ale na paměti: bylo by velmi neslušné odmítat tyto lahodné pokrmy :)

 

2. ZAČNU ZDRAVĚ JÍST A CVIČIT

Že máte přesně nastudované informace o tom, jak má ,,ten správný“ jídelníček vypadat a z čeho se má skládat? A co víc.. Vydali jste se do úplné hloubky a dokonce už máte zajištěné i cvičení pro pokročilé? Za teorii získáváte jedničku, ale ta praxe? Nebojte, ono to klapne – jednou. Důležité je vytrvat. Mějte na paměti: TEORIE – je základ :)

 

3. ZMĚNÍM SVÉ MYŠLENÍ

Ptáte se co je tím myšleno? Odpověď není zas až tak jednoduchá..

  • začnu se dívat na svět okolo sebe pozitivněji
  • ve všem najdu to pozitivní
  • nebudu odsuzovat lidi na první pohled
  • nenechám se ovládat svým strachem
  • nedovolím, aby mi život řídil někdo jiný
  • nebudu problémy řešit ,,s horkou hlavou“

 

A můžu pokračovat donekonečna..Tedy vlastně jen do té doby než nastane některá z míněných situací :) Ale mějte na paměti: nejtěžší je práce s vlastním JÁ..

 

4.NAUČÍM SE NOVÝ JAZYK A ZAČNU VÍCE CESTOVAT

Nakoupili jste si mnoho knih pro samouky nebo jste se dokonce přihlásili do on-line kurzu, abyste si rozšířili slovní zásobu v jiném jazyce? Klobouk dolů. Propojení naučeného jazyka s navštívením dané země je velmi slibné. A kdyby to přece jenom ,,nevyšlo“, mějte na paměti: všude se domluvíte za pomoci rukou a nohou :)

 

5.UŽ NIKDY NEBUDU PROKRASTINOVAT

Nebojte, nejedná se o žádné ,,sprosté“ slovo, nýbrž o chorobné odkládání věcí na někdy jindy, potom, zítra.. Věřím vám, že prvního ledna budete zajisté postupovat dle vašeho denního seznamu a posloupnosti, ve které budete dané činnosti vykonávat.. Spánek..Oběd..Odpočinek.. :)

Mějte ale na paměti: to co musíte udělat na vás určitě počká a nejspíš neuteče :)

 

6. PŘESTANU KOUŘIT

V tomto případě nemám více slov než – držím palce :)

 

7.UDĚLÁM VŠE PROTO, ABYCH BYLA ŠŤASTNÁ

Každý si zaslouží být šťastný, i když si každý pod pojmem šťastný představuje něco jiného. Někdo zdraví celé rodiny, někdo spokojenou a milující rodinu, někdo drahou dovolenou nebo nové auto. Ať už vás učiní šťastné cokoliv – přeji Vám do Nového roku moře ŠTĚSTÍ!!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení