Chcete svému děťátku dopřát spaní jako na obláčku? Pocit bezpečí a pohodlí? S tím vším si poradí tato stylová hnízdečka pro miminka, součást naší výbavičky do postýlky.

#ShowMore#

Chcete svému děťátku dopřát spaní jako na obláčku? Pocit bezpečí a pohodlí? S tím vším si poradí tato stylová hnízdečka pro miminka. Ty si zamilují jejich jemný plyšový povrch na první dotek. A vy oceníte o něco klidnější noc, ale i odpolední chvilky odpočiínku!


Hnízdečka pro miminka i větší děti

Kdo by nechtěl odpočívat v nebesky měkoučkém hnízdě, příjemně ho obklopujícím ze všech stran? Pro vaše miminko to platí zrovna tak! Na hnízdečko si okamžitě zvykne, pomůže mu usínat a rychleji prospívat. A protože byla obrovská škoda, kdyby se ho muselo vzdát jen co trochu povyroste, připravili jsme pro vás také kategorii prostorných hnízd velkorysé velikosti, ve kterém mohou spokojeně snít i o něco větší raubíři.

  1. Mimi hnízdečka můžete používat prvních 6-8 měsíců po narození. Jeho velikost jednoduše upravíte s pomocí stahovací šnůrky, tak aby jeho vnitřní prostor byl pro miminko dostatečný. Zvýšené okraje po jeho obvodu pak vytváří měkoučký ovál, který nedovolí miminku se z hnízda vykutálet ani při tom nejdivočejším snění.

  2. Maxi hnízdečko může dítku dělat radost až do věku 3 let. I u těchto modelů hnízd lze snadno regulovat jejich vnitřní prostor, aby padly jako ulité. V tomto období se děti začínají batolit, více se převalují a jsou o trochu aktivnější i v noci. Ze všech stran objímající mantinel se ale postará o jejich bezpečí a o to, aby jejich odpočinek byl maximálně klidný.


Hnízdečko do postýlky, kočárku i na pohovku

Na tento praktický doplněk nenechají rodiče dopustit pro jeho všestrannost. Využijete ho totiž jak doma, tak na procházce nebo při delších cestách namísto cestovní postýlky. Vhod přijdou zkrátka kdekoliv budete chtít pro miminko vykouzlit důvěrné známé a klidné prostředí, aby si mohlo nerušeně zdřímnout.


Dětská hnízdečka používají i přední perinatologická centra

Pro vaši zajímavost, hnízdečka si získaly oblibu i pediatrů, zejména těch, co se specializují na předčasně narozené děti. Řada českých perinatologických center hnízdečka pro jejich podobnost s dělohou často využívá. Malým nedoklubkům se v nich spokojeně odpočívá, což jim pomáhá rychleji nabrat na váze a dohnat předčasně ukončení nitroděložní vývoj.


Pořiďte si hnízdečko pro miminko se zavinovačkou ve stejném stylu

Funkčnost výbavičky je samozřejmě důležitá, ale rozumíme tomu, že vám musí také takříkajíc padnout do oka. Proto vám přinášíme hnízdečka (a nejen je) v celé škále barevných provedení a s různorodým designem. Pokud tak chcete všechny potřebné doplňky a příslušenství k sobě sladit, nebo nakupovat dle určitého barevného odstínu, není nic jednoduššího než vybírat podle vzoru kolekce. Čekají tu na vás moderní a hravé potisky, i nestárnoucí motivy!


Multifunkční hnízdečka u nás seženete za skvělou cenu

Víme, že dětská výbavička nepatří zrovna k těm nejlevnějším záležitostem a pořízení všech kousků, bez kterých se neobejdete, je výraznou investicí. Vycházíme vám v tomto vstříc a zařazujeme do naší nabídky produkty v různých cenových relacích, aby si každý s ohledem na svůj rozpočet mohl vybrat. Garantujeme vám také prvotřídní kvalitu veškerého zboží. Při správném zacházení vydrží dlouhé roky a společnost může dělat eventuálně i budoucím mladším sourozencům.

Využijte výhod, které představuje náš věrnostní program! Zaregistrujte a nakupujte ještě levněji! Aby vám neutekly žádné zajímavé akce, nezapomeňte nás sledovat také na našich sociálních sítích nebo se přihlašte k odběru newsletteru!

U nás si objednáte i telefonicky
Telefonická objednávka
u nás si objednáte i telefonicky
Věrnostní program
Věrnostní program
slevu až 10 % na celou objednávku
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doprava zdarma nad 4999 Kč
Kvalita
Kvalita
ověřená kvality prodávaného zboží