O nás

rodina

Jsme rodinná firma, která tvoří radost

Vítejte v našem e-shopu, kde se setkávají potřeby vašich miminek a komfort maminek! Jsme čtyřčlenná rodina plná lásky a radosti, která se brzy rozroste o pátého člena. Mé jméno je Míša a společně s manželem Tomem máme zatím dvě úžasné děti, Šimonka a Paťulku. Pátého člena již brzy očekáváme. S důrazem na kvalitu a cenovou dostupnost, pečlivě vybíráme sortiment výrobků pro vaše nejmenší poklad. Naše produkty jsou antialergenní, hebké, jemné a zdravotně nezávadné.

Víme, že každá hodina strávená v obchodě je pro maminky na RD náročná, ale co pro tatínky? Pro tatínky je to výzva, aby donesli domů to všechno, co manželka napsala na seznam. Proto jsme vytvořili tento e-shop jako praktické řešení, které vám umožní mít po ruce širokou škálu produktů za přijatelné ceny. S námi nemusíte ztrácet čas běháním po obchodech, abyste našli to, co potřebujete pro své děti.

Náš tým je tu proto, abychom vám usnadnili každodenní stres. Důkladně vybíráme každý produkt ve svém sortimentu, abychom vám mohli nabídnout pouze to nejlepší. Ať už potřebujete kojenecké oblečení, hračky pro rozvoj smyslů vašeho miminka nebo praktické doplňky pro péči o dětskou pokožku, u nás najdete vše, co potřebujete, a to vše s ohledem na vaše finanční možnosti.

Díky našemu e-shopu můžete být v klidu, protože jste našli jedno místo, kde najdete veškeré potřeby pro vaše děti a pro sebe, a to za dobrou cenu. Nemusíte objednávat z více obchodů a tím utrácet zbytečně za poštovné. Protože víme, že váš čas i peníze jsou cenné, a my si přejeme, abyste je mohli věnovat právě tomu nejdůležitějšímu - vaší rodině.

Vaše spokojenost je naše priorita a pokud nejste spokojení Vy, my taky ne. 

Jednáte s námi vždy osobně – můžete zavolat pro konzultaci, ohledně dopravy nebo i reklamace a my vše vyřešíme k maximální spokojenosti. Vy jste ti, kteří nám dělají radost a dávají energii do další práce.

Jsme taky rodiče a jsme tady právě pro Vás!

Tým miminu.cz