Zasíláme i na Slovensko

O nás

1

Jsme rodinná firma, která tvoří radost

Za každou firmou stojí nápad a my nejsme výjimkou. Jako nastávající maminka jsem sama sháněla kvalitní výbavičku pro svého syna Tobiáše. V Karviné jsem narazila na polského výrobce MimiNu, avšak měli jeho produkty pouze na objednání s dodáním do 6 týdnů. Díky této zkušenosti jsem začala přemýšlet, jak umožnit dalším maminkám, aby produkty dostaly hned. Prošla jsem celý sortiment výrobce, domluvila si osobní schůzku a vzešla z toho přátelská spolupráce, kdy jsme se stali s mou rodinou oficiálními distributory pro Českou republiku a Slovensko.

Značka MimiNu už téměř 40 let na trhu klade důraz na vysokou kvalitu výrobků, které jsou antialergenní, hebké, jemné a zdravotně nezávadné. Vše je navíc vyrobeno s láskou a maximální péčí, protože víme, co naše děťátka skutečně potřebují.

Jako výhradní distributor pro vás máme rozsáhlé skladové zásoby, které průběžně doplňujeme o nové zboží a originální vzory. Jednáte s námi vždy osobně – můžete zavolat pro konzultaci, ohledně dopravy nebo i reklamace a my vše vyřešíme k maximální spokojenosti. Vy jste ti, kteří nám dělají radost a dávají energii do další práce.

Jsem maminka malého „uličníka“ a jsem tady pro vás.

Vaše Petra a tým MimiNu.cz