O nás

1

Více o MIMINU.cz

Jsme oficiálními distributory dětských textilních doplňků značky MimiNu, která klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků. MimiNu vyrábí své produkty z protialergických materiálů, které jsou hebké, jemné a dítěti příjemné na dotek.  Zároveň jsou výrobky MimiNu navrženy tak, aby nijak nedráždily i tu nejcitlivější pokožku dítěte a byly naprosto nezávadné. Chceme nabídnout maminkám to nejlepší pro jejich děti, a tak jsou všechny naše produkty vyrobeny s maximální péčí a láskou..

Tradice výrobků miminu se datuje k jeho založení v roce 1980. Téměř 40 let tradice, zkušeností a tvorba unikátního textilu pro miminka nám umožnila přijít na trh s několika unkátními produkty, které si oblíbilo nezpočet spokojených maminek. 

V posledních letech se nám podařilo získat významnou pozici na polském trhu výrobců pro děti. Naše hlavní produkty zahrnují: dětské povlaky do postýlek, prošívané přikrývky, polštáře, prostěradla, župany a mnoho dalších předmětů pro děti.

Novorozené děti, stráví největší část svého života v posteli. Jako výrobce zdravého povlečení pro děti se staráme o to, že nabízené výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, a tím zajistit dítěti komfort, bezpečnost a zdraví.

Se zvláštním důrazem na dodržování vysoké kvality výrobního procesu, stejně jako starost o výběr nejkvalitnějších materiálů, jsou naše výrobky oceňovány na trhu pro svou vysokou kvalitu a trvanlivost v provozu.

 

Doufáme, že naši nabídku také vyzkoušíte a dopřejete svému dítěti to nejlepší.

 

 

Miminu.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.