Doprava a platba

ZPŮSOB DOPRAVY
1) DPD 
2) Zásilkovna - pobočka 
3) Česká pošta
4) Osobní převzetí 

ZPŮSOB PLATBY
1) Dobírkou
2) Převodem
3) Platební brána GoPay

4) Hotovost

DPD
Vaše objednávky zasíláme primárně skrze společnost DPD, která Vám balíček doručí do druhého dne od odeslání v pracovní dny. 

Cena: 100 kč/ balíček
Doprava ZDARMA nad 2000 kč
Platba na účet – ANO
Platba na dobírku – ANO


Zásilkovna – pobočka
Pokud se neradi naháníte s kurýrem, je možné si nechat objednávku zaslat na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Pobočku Zásilkovny si můžete zvolit přímo v košíku. Zboží je doručeno běžně do druhého dne a na pobočce je uschováno po dobu 7 kalendářních dní (po domluvě s dopravcem je možné prodloužení). Na vybraných pobočkách je umožněna platba kartou.

Cena: 70 kč/ balíček
Doprava ZDARMA nad 2000 kč
Platba na účet – ANO
Platba na dobírku – ANO


Česká pošta
Zásilka je dopravcem doručena zpravidla do 2 pracovních dnů. V případě, že Vás dopravce nezastihne, bude balíček převezen na nejbližší poštu Vašemu bydlišti, kde zůstane k vyzvednutí po dobu 6 pracovních dní.

Cena: 130 kč/ balíček
Doprava ZDARMA nad 2000 kč
Platba na účet – ANO
Platba na dobírku – NE


Osobní převzetí
Při zvolení možnosti osobního převzetí Vás budeme co nejdříve kontaktovat, jakmile bude Vaše objednávka připravena k převzetí. Osobní odběr v Praze a Petrovicích u Karviné podmíněn platbou předem nebo kartou, není možné platit předem. V Pardubicích je možné zboží platit klasicky při převzetí.

Seznam míst, kde je možný osobní odběr:
Pardubice – obchod SAFI hadry, adresa: 17.listopadu 258, otevírací doba: PO-PÁ 9:00-17:00
Praha 3 - obchod Druhá vlna, adresa: Nitranská 26, Praha 3, otevírací doba PO-ČT 9:30-18:00, PÁ 9:30-17:00
Petrovice u Karviné - Adresa: Dolní Marklovice 285, 73575 Petrovice u KarvinéZPŮSOB PLATBY

Dobírkou
Za svou objednávku zaplatíte až při doručení. Prosíme, abyste při převzetí objednávky vždy důkladně zkontrolovali její stav a na případné poškození obalu okamžitě upozornili přepravce pro sepsání protokolu.


Převodem
Po vytvoření objednávky Vám na email  zašleme informace s číslem bankovního účtu a variabilním symbolem. Částku za objednávku nám zasíláte předem na  účet vedený u FIO banky. Jakmile nám dorazí platba, tak obratem vyexpedujeme Vaší objednávku. Prosíme, abyste při platbě zkontrolovali variabilní symbol pro správné spárování platby s Vaší objednávkou.


Platební brána GoPay
Nově můžete platbu za svoji objednávku uhradit přes platební bránu GoPay přímo na našich stránkách.


Hotovost
Vaši objednávku můžete zaplatit také v hotovosti na všech našich odběrných místech v Praze, Pardubicích, Havířově a v Petrovicích u Karviné.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.