Hnízdečka MAXI pro miminka

Nevyhovují vám standardní rozměry hnízdečka? Hnízdo pro miminko XXL využijete pro děti až do 2 let. Jeho délku a šířku lze jednoduše upravit. Tvar tak přizpůsobíte aktuálním potřebám dítěte. Vyberte si v našem katalogu produkt, který poroste společně s vaším děťátkem. Pořiďte jej spolu s další výbavičkou do postýlky.

 #ShowMore#

Hnízdo pro miminko XXL je finančně výhodné

Klasická hnízdečka se vyrábí pro novorozence do 3 měsíců. Některé děti mohou hnízdo používat déle, jiné z něj vyrostou doslova závratnou rychlostí. Pokud chcete tuto praktickou pomůcku využívat co nejdéle, sáhněte po velikosti XXL. Maximální délka dosahuje 105 cm a šířka 66 cm. Velikost si přitom můžete libovolně upravovat, takže nemusíte mít obavy, že by se miminko v maxi hnízdečku cítilo nekomfortně. 

 

5 hlavních důvodů, proč si rovnou koupit hnízdečko pro miminka maxi

  1. Miminka rostou velmi rychle, někdy dokonce skokově. Standardní velikost hnízdečka tak využijete jen pár měsíců. Maxi hnízdo můžete flexibilně přizpůsobit aktuální velikosti vašeho děťátka.
  2. Pokud si vaše miminko spaní v hnízdečku oblíbí, můžete mu tento komfort dopřát až do 2 let.
  3. Disponuje praktickým zipovým zapínáním a stahovacími šňůrkami.
  4. Je vyrobeno z příjemných, hřejivých materiálů, které dobře sají vlhkost a zároveň jsou prodyšné, takže se uvnitř nebude dítě nadměrně potit.
  5. Vložka se dá jednoduše vytáhnout (dle modelu) a obal následně vyperete v pračce.

 

Velké hnízdečko pro miminko můžete využít i jako bezpečnou hrací plochu

Hnízdo nemusíte používat jen na spaní. Je lehké, přenosné a velmi snadno se udržuje, proto jej můžete přesouvat libovolně po bytě, jak budete potřebovat. Miminka dělají pokroky velmi rychle, proto je nutné dbát na jejich bezpečnost. K zranění může dojít i po nešikovném překulení z bříška na záda. Pokud necháte miminko na zemi v hnízdečku, nemusíte mít strach, že by se při otáčení uhodilo do hlavičky. Hnízda mají měkké okraje, které ztlumí případný nekontrolovaný pád hlavičky na stranu.Pořiďte si hnízdo XXL, jehož velikost můžete flexibilně upravovat.

Využijete jej až do 2 let věku dítěte!

U nás si objednáte i telefonicky
Telefonická objednávka
u nás si objednáte i telefonicky
Věrnostní program
Věrnostní program
slevu až 10 % na celou objednávku
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doprava zdarma nad 4999 Kč
Kvalita
Kvalita
ověřená kvality prodávaného zboží