Zasíláme i na Slovensko! :)

Mantinely pletený cop

Krásné pletené mantinely do postýlky cop se budou v postýlce mimnka vyjímat a zvýši i jeho pohodlí a bezpečí. Zkrátka krásná a praktická výbavička do postýlky každým coulem!

#ShowMore#

Chcete pro vaše miminko pořídit stylové mantinely do postýlky? Cop vás zaručeně nadchne. Připravili jsme si pro vás bohatou nabídku pletených mantinelů v módních barevných odstínech. Copy jsou trendy a úžasně pohodlné. Vytvořte pro vaše děťátko útulné a bezpečné hnízdečko.

Mantinely do postýlky - cop je aktuální módní hit

Jako nastávající rodiče jistě máte připravený seznam všech důležitých věcí, které musíte před narozením vašeho prvního společného potomka pořídit. Zatímco některé položky jsou naprosto nezbytné, jiné jsou spíše odrazem vašeho nadšení a touhy dopřát děťátku naprosté pohodlí. Mantinel by určitě neměl na vašem seznamu chybět. Vybírat můžete z různých typů, podle stylu, způsobu uchycení, velikosti nebo druhu použitého materiálu. Pokud vám nejde pouze o funkci, ale také o vzhled, pletené mantinely do postýlky budou zaručenou trefou do černého. Nejedná se ale pouze o vizuální trendy záležitost. Pletený mantinel do postýlky vytváří bezpečnou bariéru, která snižuje riziko úrazu na minimum.

Roztomilý copánkový mantinel je skvělou alternativou tradičních střihů

Copánkový mantinel do postele vypadá jako velký cop, který je ručně spletený ze tří a více pramenů. V našem katalogu najdete pouze produkty, které jsou vyrobeny z nezávadných materiálů. Nejčastěji se vyrábí z kvalitní 100% bavlny, jejíž úprava vyniká elasticitou. Pro výplň jsou použity hypoalergenní materiály. Díky jednoduše geniálnímu designu a své multifunkčnosti se cop mantinel do postýlky drží na špici oblíbenosti.

Na co lze pletený mantinel do postele použít?

  • Jeho primární funkcí je ochrana dítěte proti poranění o tvrdé části postýlky. Stejně dobře poslouží i v kolébce nebo kočárku.

  • Miminko se cítí bezpečněji, pokud neleží ve volném prostoru. Cop kolem něj můžete ovinout i na posteli nebo na zemi a vytvořit mu tak útulný pelíšek.

Užitečný tip

Standardní velikost tohoto typu mantinelu je vhodná do klasických postýlek o rozměrech 60 × 120 cm i 70 × 140 cm. V těchto konkrétních případech had pokryje dvě strany postele. Pokud chcete zajistit všechny čtyři strany, doporučujeme nákup mantinelu do postýlky cop XXL, nebo objednání dvou copů standardní velikosti.

Dodáváme pouze značkové mantinely cop do postele, které jsou vyrobené z atestovaných materiálů (1. jakost). Vyberte si z katalogu barevný odstín, který vám nejlépe vyhovuje!

Nebojte se objednat mantinel cop do postýlky online!

Dodáváme široký sortiment zboží, ze kterého si složíte kompletní výbavičku pro vaše děťátko. Většina nastávajících maminek odkládá pořízení výbavičky až do pokročilého stádia těhotenství. Ať už vyčkáváte z pověrčivosti, nebo máte jiné osobní důvody, běhání po obchodech s obrovským bříškem může být náročné a zbytečně stresující. Pokud navíc pocházíte z malého města nebo vesnice musíte na nákupy vyrazit do většího města. Nemáte na to sílu? V dnešní době se tomuto shonu můžete jednoduše vyhnout a objednat veškeré produkty online. Na našich stránkách najdete vše, co pro vaši novou životní etapu potřebujete.

Co když budete potřebovat doručený mantinel do postele cop vyměnit?

Produkty před odesláním pečlivě kontrolujeme. V případě, že vám bude i přes veškerou naši snahu doručen kazový výrobek, nemusíte si dělat starosti s případnou reklamací. Reklamace i výměny řešíme rychle a bez vytáček.

Velký mantinel cop 360 cm je skvělý dárek

Nejste v očekávání, ale sháníte krásný dárek pro miminko? Mantinel je jednou z možností, jak udělat radost. Pokud obdarovaný už jeden má, není problém dárek obratem vyměnit. V případě, že nechcete nic riskovat, nebo si nejste jistí, zda se právě s tímto hadem trefíte do vkusu obdarovaného, můžete si u nás objednat dárkový voucher v hodnotě 1500 a 3000 Kč.

Propadněte kouzlu online nakupování! V našem e-shopu si pořídíte celou výbavičku, aniž byste opustili pohodlí vašeho domova.