Naši milí a vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 20.06.2023 do 30. 06. 2023 bude kolektiv naší společnosti, který se stará o objednávky a Vaše spokojené nákupy, čerpat řádnou dovolenou. Proto prosím berte v potaz, že ve výše zmíněném termínu Vám nebudeme k dispozici. Avšak veškeré Vaše objednávky, či jiné požadavky, začneme  zpracovávat ihned po návratu, tedy 1.7.2023. Proto nemusíte vůbec váhat s objednávkou v průběhu této dovolené. Také Vaše dotazy, připomínky a jiné požadavky určitě zašlete na náš e-mail miminu.cz@gmail.com - neztratí se a odpovíme :) Děkujeme Vám za pochopení. Tým miminu.cz

Neno Uno Dvoufázová bezdrátová odsávačka mateřského mléka, mátová/zelená

Kód: 34513001
1 415 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.9.2023
kat: NEN-MAM-LK01

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová odsávačka mateřského mléka.

Neno Uno je inteligentní elektronická odsávačka mateřského mléka. Můžete si jej přizpůsobit podle svých potřeb. Přístroj má až 6 nastavení stimulace a 9 úrovní intenzity pumpování. Odsávačka mateřského mléka si pamatuje poslední nastavení.
V každém režimu je na výběr 9 úrovní sacího výkonu, což umožňuje personalizovat nastavení podle vašich potřeb. Na konci cyklu se odsávačka mateřského mléka automaticky vypne. Celý cyklus trvá 30 minut.

Sada obsahuje:
- láhev na mléko (150 ml),
- savičku s uzávěrem,
- nálevku s ochranným uzávěrem,
- uzávěr na láhev a stojan na láhev,
- membránu,
- nabíjecí kabel USB-C,
- přídavný ventil a také dva sáčky pro uchování a zmrazování prsou mléko s adaptérem na odsávačku mateřského mléka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: