Zasíláme i na Slovensko! :)

Luxusní fusaky pro miminko

Nemáte v plánu držet se při nákupu výbavičky zkrátka? Ani nemusíte. Vozte váš malý poklad stylově v luxusním fusaku pro miminko z naší značkové kolekce.

#ShowMore#

Díky kvalitnímu fusaku do kočárku a autosedačky máte jistotu, že bude vašemu děťátku teplo i za nepříznivého podzimního a zimního počasí. Projděte si celou naši nabídku a vyberte si elegantní fusak, který bude nejen perfektně funkční, ale i designově atraktivní.

 

Luxusní fusaky nabízí řadu praktických funkcí

Praktičnost a funkčnost by měla být vždy hlavním kritériem výběru. Chcete mít jistotu, že jste si vybrali správně? Zaměřte se u jednotlivých modelů na následující parametry:

  • Druh vnějšího a vnitřního materiálu - pro luxusní fusaky jsou charakteristické výborné tepelně izolační vlastnosti. Vrchní textilie (moderní materiály) jsou ideálně vodě a větru odolné. Vnitřek fusaku by měl být vyroben z prodyšných přírodních materiálů (skvělou volbou je ovčí vlna), zimní model může mít část kolem hlavy lemovánu kožešinou.
  • Možnost rozepínání po celé délce.
  • Kapuce - nesmí chybět stahovací šňůrka. To proto, aby byla hlavička dítěte dokonale chráněna.
  • Příslušné otvory pro upevnění bezpečnostních pásů - ujistěte se, že nechybí
  • Kompatibilita jak s hlubokým, tak sportovním kočárkem (některé modely lze používat i v autosedačce nebo v saních).

 

Luxusní zimní fusak je skvělý tip na dárek, který rozhodně nebude ležet na dně skříně

Luxusní fusak do kočárku patří do kategorie dárků, kterými nikdy nic nepokazíte. Kvalitní produkt splní svou funkci na jedničku a navíc bude v kočárku vypadat skvěle. V případě, že se netrefíte přesně s barevným odstínem, nic se neděje. Obratem vám zboží vyměníme, abyste byli vy i obdarovaný naprosto spokojeni. Stejně rychle vyřizujeme i všechny reklamace. Dárky pro vaše blízké tak můžete nakupovat naprosto bez obav.Nechcete riskovat výběr nevhodného dárku?

Darujte místo konkrétního produktu náš dárkový poukaz na nákup libovolného zboží z naší nabídky!