Naši milí a vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 20.06.2023 do 30. 06. 2023 bude kolektiv naší společnosti, který se stará o objednávky a Vaše spokojené nákupy, čerpat řádnou dovolenou. Proto prosím berte v potaz, že ve výše zmíněném termínu Vám nebudeme k dispozici. Avšak veškeré Vaše objednávky, či jiné požadavky, začneme  zpracovávat ihned po návratu, tedy 1.7.2023. Proto nemusíte vůbec váhat s objednávkou v průběhu této dovolené. Také Vaše dotazy, připomínky a jiné požadavky určitě zašlete na náš e-mail miminu.cz@gmail.com - neztratí se a odpovíme :) Děkujeme Vám za pochopení. Tým miminu.cz

Lovi Silikonové dynamické dudlíky 0-2m, Baby Shower Girl - růžové

Kód: 21336001
244 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.9.2023
Barva: růžová, 0 - 2 m, silikon, 2 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

LOVI 0-2 m Dynamický dudlík Baby Shower Boy je určen pro nejmenší miminka (od narození do 2 měsíců věku) a má proto menší a lehčí štít než standardní šidítka LOVI. Dynamická bradavka Baby Shower Boy 0-2 m je pro novorozence bezpečná, protože nenarušuje sací reflex, řeč a vývoj skusu.

Sada obsahuje:
- 2 ks dudlíků (šidítko) Lovi,
- kryt na dudlík (šidítko) 2 ks,
- plastová krabička 1 ks.
Pro ochranu sacího reflexu má LOVI 0-2m dynamická bradavka Baby Shower Boy gumičku nejdokonalejšího tvaru - inspirovaná bradavkou. Guma je ale především dynamická, to znamená, že funguje podle rytmu sání miminka. Abychom dosáhli tohoto efektu, vyrobili jsme jej z heterogenní vrstvy silikonu. Samozřejmostí je použití silikonu nejvyšší kvality. Je to bezpečný a odolný materiál, který nemá žádnou chuť ani vůni. Držák jedné z bradavek v sadě svítí ve tmě, takže ji v noci snadno najdete, což určitě pomůže rodičům novorozeného miminka. Kolekce Baby Shower je inspirována dekoracemi na večírek pořádaný na počest nastávající maminky a miminka. LOVI dynamický dudlík 0-2m Baby Shower Boy je samozřejmě barevné provedení dudlíku pro chlapečka.
Neobsahuje BPA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: