Zasíláme i na Slovensko! :)

Hnízdečko pro miminko minky

Pohodlné hnízdečko pro miminko minky má specifickou strukturu s vyraženými puntíky, podle které ji poznáte na první pohled. Látka minky zažívá v posledních letech doslova boom. Vyzkoušejte její jedinečné vlastnosti a objednejte si útulné hnízdečko, které je vyrobeno právě z tohoto materiálu.

 #ShowMore#

Hnízdečko pro miminko minky má tyto vynikající vlastnosti:

  • Je úžasně heboučké a měkké na dotek.
  • Navodí pocit bezpečí a pohody.
  • Termoregulace je osvědčená.
  • Výstupky (vyražené puntíky) stimulují senzomotoriku dítěte.
  • Může být oboustranné: svrchní materiál je vyrobený z látky minky (100% polyester) a ze 100% bavlny. Zpravidla je vyplněno antialergickým vláknem. 

 

Pohodlné hnízdečko minky je bezpečným útočištěm pro novorozené děti

Hnízdečka jsou určena pro děti 0 až 3 měsíců (dle velikosti a motorického vývoje dítěte můžete používat i déle). V hnízdečku bude vaše děťátko v naprostém bezpečí. Představuje velmi praktickou pomůcku v prvních měsících života s vaším miminkem. Hnízdečko je přenosné, takže miminko můžete uložit bezpečně ke spánku v místnosti, kde se právě nacházíte. Jeho střih chrání děťátko před pádem (nepřekulí se).

Útulné prostředí navozuje příjemnou atmosféru pro klidný spánek. Hnízda kopírují tvar těla maminky, a tak v něm lépe spinkají i velmi neklidné děti. 

 

Nabízíme hnízdečka minky v trendy barvách

Dolaďte dětskou postýlku nebo pokojíček k absolutní dokonalosti. V naší kolekci najdete hnízdečka v několika módních barevných odstínech. Pokud kupujete hnízdečko jako dárek a zatím netušíte pohlaví miminka, zvolte neutrální barvu, kterou určitě nic nezkazíte. V případě, že z jakéhokoliv důvodu změníte názor, můžete bez dlouhého čekání hnízdečko vyměnit.Vaše spokojenost je naší prioritou, proto vyřizujeme výměny a reklamace obratem.

U nás můžete nakupovat naprosto bez starostí!