Naši milí a vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 20.06.2023 do 30. 06. 2023 bude kolektiv naší společnosti, který se stará o objednávky a Vaše spokojené nákupy, čerpat řádnou dovolenou. Proto prosím berte v potaz, že ve výše zmíněném termínu Vám nebudeme k dispozici. Avšak veškeré Vaše objednávky, či jiné požadavky, začneme  zpracovávat ihned po návratu, tedy 1.7.2023. Proto nemusíte vůbec váhat s objednávkou v průběhu této dovolené. Také Vaše dotazy, připomínky a jiné požadavky určitě zašlete na náš e-mail miminu.cz@gmail.com - neztratí se a odpovíme :) Děkujeme Vám za pochopení. Tým miminu.cz

Dětská deka do autosedačky je skutečně praktickou a bude se vám bude hodit nejen v chladných zimních měsících. A co víc. V našem katalogu najdete pouze zboží, které je vyrobeno z nezávadných materiálů. Pořiďte si kvalitní dečku v oblíbeném barevném odstínu a její složení zkoumat nemusíte.. Doručíme vám ji nejpozději do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky!

#ShowMore#

Dětská deka do autosedačky má multifunkční využití

Jedná se ve své podstatě o jednoduchý typ rychlozavinovačky, který může být opatřen různými funkčními prvky. Velikost a tvar je přizpůsoben autosedačce typu vajíčko. Zpravidla mají praktické průstřihy pro upevnění bezpečnostního pásu a mohou být také opatřeny suchým zipem, aby se dítě snadno neodkopalo. Pořídit si můžete lehké letní a teplé zimní dečky do autosedačky. Využijete je nejen při jízdě autem, ale i jako praktickou přebalovací nebo hrací plochu.

 

Hlavní výhody deky pro miminko do autosedačky

  • Velikost a tvar je přizpůsobena konkrétnímu typu autosedačky.
  • Díky průstřihům můžete dítěti bezpečně připnout pás.
  • Některé modely mají kapuci jako ochranu proti větru.
  • Zavinutí do dečky trvá jen pár okamžiků.
  • Dítě se po zavinutí neodkope tak snadno, jako po přikrytí klasickou dekou.

 

Kdo se bez teplé deky do autosedačky neobejde?

Máte termín porodu na podzim nebo na začátku zimy? V tom případě si připište dečku na váš nákupní seznam. Novorozené miminko ještě nemá plně vyvinuté termoregulační schopnosti. Velmi snadno se může podchladit i přehřát, proto byste měli dbát nejen na to, aby bylo dítě v teple i na krátké vzdálenosti, ale i na kvalitu dečky, do které jej balíte. Přírodní materiály jsou vždy nejlepší možnou volbou, protože krásně hřejí a nehrozí, že by se vám v nich dítě zapařilo. My jsme si toho moc dobře vědomi, a proto v naší nabídce najdete pouze zboží špičkové kvality, na které se můžete plně spolehnout.Ručíme za kvalitu vystavovaného zboží.

Pokud byste přece jen nebyli spokojení, reklamaci vyřešíme rychle a bez výmluv!