Zasíláme i na Slovensko! :)

Prací gel pro děti, bez vůně, kanystr

999 Kč
a611cf59f5035e0a879fad8a5ed7d372
999 Kč 549 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.12.2022

Prací gel obsahuje jen hypoalergenní složky. Obsahuje výtažky ze zeleného čaje, který je známý svými antibakteriálními a antioxidačními účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snažíte se omezit používání plastů? Pak je tento náhradní kanystr právě pro vás. Snížíte ekologickou stopu a přitom nemusíte ubírat na svém pohodlí. Díky svému tvaru se kanystr dobře skladuje a plnění v domácím prostředí je radost. Malá gesta, která mají velký dopad!

Prací gel Attitude s Nature+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na zdraví vaší rodiny i celou planetu.

Věděli jste, že většina pracích gelů obsahuje enzymy, které snadno vytáhnou špínu z vašeho oblečení? Bohužel tyto enzymy také mohou dráždit citlivou pokožku vašich dětí. Tento prací prostředek je z přírodních zdrojů, neobsahuje enzymy, fosfáty ani optické rozjasňovače a byl vyvinut speciálně pro praní prádla našich nejmenších. Je bez vůně.

 

Přírodní složení

Prací gel obsahuje jen hypoalergenní složky. Výrobce podrobil produkty rozsáhlému testování za účelem odstranění všech běžných alergenů ze složení produktů. Obsahuje výtažky ze zeleného čaje, který je známý svými antibakteriálními a antioxidačními účinky.

 

Výhody:

  • Gel je vysoce koncentrovaný - toto ekologické balení vystačí až na 80 dávek
  • Velmi dobře funguje i při nízkých teplotách
  • Použitelný v pračce i pro ruční praní
  • Lze použít na přírodní i syntetické materiály
  • Je vhodný jak pro bílé, tak pro barevné prádlo
  • Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad
  • Ekologický
  • Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek

 

Certifikace

Má certifikaci EcoLogo, která jde ruku v ruce se závazkem značky o šetrnosti k životnímu prostředí. Certifikace současně zaručuje, že takto označené přípravky pro domácnost byly podrobeny přísným vědeckým testům a vyčerpávající kontrole tak, aby vyhověly přísným normám ekologické šetrnosti třetích stran. Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, optických rozjasňovačů, barviv) je testována nezávislou laboratoří.

Všechny produkty Attitude jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. Značka je členem programu PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a najdete v nich pouze složky šetrné k našemu zdraví (worry-free ingredients), a to bez kompromisů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: