2-dílné povlečení 90 x 120 cm přátelé lesa,šedá bavlna

Dětské 2dílné povlečení udělá radost každému děťátku i její mamince. Získáte v něm povlak na peřinku a povlak na polštářek, vše ze 100% bavlny, se vzorem lesních zvířátek. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2023
Kód: 101267
479 Kč
2-dílné povlečení 90 x 120 cm přátelé lesa,šedá bavlna
112749 1 129489 227444 baby nellys 2 dilne bavlnene povleceni new forest friends seda matova
Novinka Tip Výprodej
nejnižší cena na webu
Největší výprodej na webu!
Vyprazdňujeme sklady!

Chcete mít odpočaté a spokojené miminko každý den? Vyberte pro ně do postýlky hřejivé povlečení se vzorem lesních zvířátek. Příjemný 100% bavlněný materiál vykouzlí spokojený úsměv na tvářičce vaší ratolesti a navodí jí sladké sny i dokonalou pohodu, díky které se bude vaše zlatíčko cítit jako v bavlnce.

2 dílné povlečení potěší kvalitou provedení, jednoduchým a bezpečným zapínáním na zip a velmi snadnou údržbou. Stane se nepřehlédnutelnou součástí dětského pokojíčku a bude dělat radost dítěti i vám. Povlak na peřinku dodáváme v rozměru 120 cm x 90 cm a povlak na polštářek ve velikosti 60 cm x 40 cm.

Proč pořídit děťátku 2dílné povlečení?

  • Vhodné i pro velmi citlivou dětskou pokožku.
  • Je příjemné a měkké na dotek.
  • Vyrobeno ze 100% bavlny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: